Domů

Ohňostroj 150 ran Efekt Finále

KO-6x25
150 ran, ideální pro bohatý závěr
Kompaktní ohňostroj pro velmi náročné zákazníky

Nový 2 minutový ohňostroj pospojovaný z pečlivě vybraných kvalitních kompaktů. Lze odpálit jednotlivě nebo dle návodu propojit dohromady. Přidali jsme více efektů a barevných kombinací, se slušnou kadencí. Kytky lítají vysoko a jsou velmi bohaté jak se na 30mm průměr ohňostroje sluší. Efekty se mění po 5 ti výstřelech. Jednoduchá manipulace - vytáhnete z přepravního obalu, postavíte na místo odpalu, propojíte a zapálíte. Žádná další manipulace se nedělá. Propojeno 6ks různých 25 ranných baterii výmetnic.

Ideální jako:
  • dárek
  • na oslavu
  • kolaudaci
  • firemní večírek
  • svatbu...

6ks 25 ranných baterií výmetnic a propojovací materiál
30mm velikost trubic
obsah pyroslože 6x453g  (2.718g)
rozměr balení je 550x370x250 mm
váha ohňostroje cca 18 kg

Kategorie F3: Prodej od 21 let.

Efekty se mění vždy po 18 sekundách, 30mm průměr moždířů zaručuje vysoký dolet světlic, efekty explodují ve výšce 30m a je tak viditelný z velkých vzdáleností. Na ohňostroj je dobré se dívat ze vzdálenosti 30 metrů (z důvodu velké výšky efektů) bezpečnostní prostor by měl být alespoň v průměru 50m.

Doprava zdarma

Zboží skladem
cena s DPH 4 356 Kč
Běžná cena: 5 000 Kč
ušetříte 644 Kč

Na tomto ohňostroji jsou použity následující pyroefekty: stříbrný chvost do červené pivoňky se stříbrným krekem, červená, oranžová, zelená, modrá pivoňka s podstřelem, stříbrná třpitka a růžová jiřina, červená ,zelená, žlutá a práskající křižovatka, zlatá třpytící se vrba v modré pivoňce, kreková palma se zelenou, barevný mix s krekem, červená a zelená chryzantéma s dračími vejci a zelená práskající vrba s podstřelem a krekovým deštěm, červená a modrá, fialová se zelenou, stříbrná palma s červenou....

Kompaktní sestavu tvoří 2kusy kompaktů, uvnitř kterých jsou uloženy jednotlivé rány. Sestavu, kterou si vytvoříte, položíte na pevnou podložku a zapalujte volné konce kompaktů. Během tří až šesti vteřin po zapálení vytvořené sestavy začnou vystřelovat do výšky 30 až 50 metrů různé světelné efekty.


Bezpečnost: sestava musí stát na pevné a nehořlavé podložce dostatečně stabilizovaná. Po zapálení odstupte alespoň o 30 metrů viz. návod na obalu výrobku.
 

Hudba pro ohňostroje

Níže uvádíme několik odkazů na YouTube, které můžete použít jako hudební doprovod pro naše ohňostroje:


Vangelis 1492 Dobití ráje čas 4,46min

Enya & Enigma -Adiemus čas 4,16min

Piráti z Karibiku čas 14:44


efekty ve výrobku: