Domů

Ohňostroj Koneser Performance 268 ran

TXB726
286 ran 1:30 min
1 balík
25 a 30mm velikost trubic
268 ranná baterie výmetnic
obsah pyroslože NEC. 3869g
rozměr balení je 74x45x22,5 cm
váha cca 29 kg
čas cca 100 sekund

Kategorie F3: Prodej od 21 let

Prodej tohoto zboží podléhá věkovému omezení. Při převzetí zboží je zákazník povinen prokázat se platným dokladem totožnosti. Zboží nebude vydáno osobě mladší 21 let.

Doprava zdarma

Zboží skladem
cena s DPH 10 304 Kč


Kompaktní sestavu tvoří 1 kus kompaktu, uvnitř kterých jsou uloženy jednotlivé rány. Sestavu, kterou si vytvoříte, položíte na pevnou podložku a zapalujte volné konce kompaktů. Během tří až šesti vteřin po zapálení vytvořené sestavy začnou vystřelovat do výšky 20 až 30metrů různé světelné efekty.


Bezpečnost: sestava musí stát na pevné a nehořlavé podložce dostatečně stabilizovaná. Po zapálení odstupte alespoň o 30 metrů viz. návod na obalu výrobku.
 

Hudba pro ohňostroje

Níže uvádíme několik odkazů na YouTube, které můžete použít jako hudební doprovod pro naše ohňostroje:

 
Kompaktní sestavu tvoří 3kusy baterií výmetic spojené dohromady, uvnitř kterých jsou uloženy jednotlivé rány. Sestavu položíte na pevnou podložku a zapálíte zápalnici. Během tří až šesti vteřin po zapálení ohňostrojné sestavy začnou vystřelovat do výšky 30 až 50 metrů různé světelné efekty.
 
Bezpečnost: sestava musí stát na pevné a nehořlavé podložce dostatečně stabilizovaná. Po zapálení odstupte alespoň o 15 metrů viz. návod na obalu výrobku.