Domů

Ohňostroj New 2018

KO-03N
nejoblíbenější ohňostroj, 32 druhů nových efektů, čas 4:30 minuty
Kompaktní ohňostroj pro velmi náročné zákazníky

Nový 4:30 minutový ohňostroj pospojovaný z pečlivě vybraných kvalitních kompaktů na jedno zapálení. Oproti staršímu modelu jsme nechali přidat více efektů a barevných kombinací, při zachování ceny. Efekty se mění po 4výstřelech. Jednoduchá manipulace - vytáhnete z přepravního obalu, postavíte na místo odpalu, zapálíte. Žádná další manipulace se nedělá.

Ideální jako:
  • dárek
  • na oslavu
  • kolaudaci
  • firemní večírek
  • svatbu...

Kategorie F3: Prodej od 21 let.

Efekty se mění vždy po 14 sekundách, 30mm průměr moždířů zaručuje vysoký dolet světlic, efekty explodují ve výšce 35m a je tak viditelný z velkých vzdáleností. Z důvodu velké výšky efektů doporučujeme se na ohňostroj dívat ze vzdálenosti minimálně 30 metrů. Bezpečnostní prostor by měl mít průměr alespoň 50m.

1. balík
30mm velikost trubic
8ks 16 ranných baterií výmetnic
obsah pyroslože 8x281g celkem 2.248g
rozměr balení je 580x300x200 mm
váha cca 14,8 kg

Doprava zdarma

Zboží skladem
cena s DPH 3 400 Kč
Běžná cena: 4 000 Kč
ušetříte 600 Kč


Na tomto ohňostroji jsou použity následující pyroefekty: stříbrný chvost do červené pivoňky se stříbrným krekem, červená, oranžová, zelená, modrá pivoňka s podstřelem, stříbrná třpitka a růžová jiřina, červená , zelená, žlutá a práskající křižovatka, zlatá třpytící se vrba v modré pivoňce, kreková palma se zelenou, barevný mix s krekem, červená a zelená chryzantéma s dračími vejci a zelená práskající vrba s podstřelem a krekovým deštěm, červená a modrá, fialová se zelenou, stříbrná palma s červenou....

Kompaktní sestavu tvoří 8kusůkompaktů, uvnitř kterých jsou uloženy jednotlivé rány. Sestavu, kterou si vytvoříte, položíte na pevnou podložku a zapalujte volné konce kompaktů. Během tří až šesti vteřin po zapálení vytvořené sestavy začnou vystřelovat do výšky 30 až 50 metrů různé světelné efekty.


Bezpečnost: sestava musí stát na pevné a nehořlavé podložce dostatečně stabilizovaná. Po zapálení odstupte alespoň o 30 metrů viz. návod na obalu výrobku.
 

Hudba pro ohňostroje

Níže uvádíme několik odkazů na YouTube, které můžete použít jako hudební doprovod pro naše ohňostroje:


Vangelis 1492 Dobití ráje čas 4,46min

Enya & Enigma -Adiemus čas 4,16min

Piráti z Karibiku čas 14:44


efekty ve výrobku: