Domů

Ohňostroj Prcek


mix efektů, 83 ran, čas 2min
počet ran: 83
efekty: mix pyro efektů
doba trvání ohňostroje: cca 2:10 minut
průměr moždířů: 18/25/30 mm
kategorie nebezpečnosti: KAT.2, prodej od 18 let
balení: 1 balík + návod k obsluze

Tento cca 2:10 minutový samoobslužný ohňostroj je pospojován z pečlivě vybraných kvalitních kompaktů na jedno zapálení. V průběhu ohňostroje budete moci spatřit pyro efekty jako jsou červená třpytka, palma, stříbrná pivoňka s práskacím deštěm, různobarevné kytice s praskotem, zelené perly, zlatý déšť a zlatá vrba do barevných konečků. Pyrotechnické efekty explodují až do výšky cca 35 metrů a jsou viditelné i z velké vzdálenosti.

Možnosti využití tohoto samoobslužného ohňostroje:
 
  • dárek
  • na oslavu
  • firemní večírek
  • silvestr
  • jiné příležitosti

Z důvodu vysoké výšky použitých pyro efektů doporučujeme dívat se na ohňostroj minimálně ze vzdálenosti 30 metrů. Je nutno počítat s bezpečnostním prostorem kolem výrobku v průměru alespoň 50 metrů.
Zboží skladem
cena s DPH 1 008 Kč
Běžná cena: 1 200 Kč
ušetříte 192 Kč


V ohňostroji jsou použity následující pyroefekty: červená třpytka; palma; stříbrná pivoňka s práskacím deštěm; různobarevné kytice s praskotem; zelené perly; zlatý déšť; zlatá vrba do barevných konečků...

Samoobslužný ohňostroj tvoří 5 kusů kompaktů, uvnitř kterých jsou uloženy jednotlivé rány. Sestavu položíte na pevnou podložku a zapálíte stopinu. Během 15 až 20ti sekund po zapálení začnou vystřelovat do výšky 30 až 50 metrů různé světelné efekty.

Bezpečnost: Sestava musí stát dostatečně stabilizovaná na pevné a nehořlavé podložce. Po zapálení odstupte do vzdálenosti minimálně 20 metrů. Vždy si pečlivě přečtěte přiložený návod k výrobku.