Domů

Ohňostroj 100 ran

KO-024
čas 1:36 minut, sada různých efektů a barev1:36 minut, ohňostroj je pospojovaný z pečlivě vybraných kvalitních kompaktů 4ks 25ran 30mm tubusy a je připraven na jedno zapálení.  Sestavu vyjmete z přepravního obalu, postavíte na místo odpalu a zapálíte. Žádná další manipulace se neprovádí.


100 ran rozdílných efektů a barevných kombinací

Ideální jako:
 

  • dárek
  • na oslavu
  • svatbu
  • firemní večírek
  • kolaudaci...


1balík
30mm velikost trubic
4ks 25 raných bateríí výmetnic
obsah pyroslože 4x453g celkem 1812g
rozměr balení je 380x380x250 mm
váha cca 13kg
 

Kategorie 3: Prodej od 21 let.

 

30mm průměr moždířů zaručuje vysoký dolet světlic, efekty explodují ve výšce 35m a jsou tak viditelné z velkých vzdáleností. Na ohňostroj je dobré se dívat ze vzdálenosti cca 30 metrů (z důvodu velké výšky efektů). Bezpečnostní prostor by měl být alespoň v průměru 50m.

Doprava zdarma

Zboží skladem
cena s DPH 2 481 Kč
Běžná cena: 2 800 Kč
ušetříte 320 Kč


 
V ohňostroji jsou použity následující pyroefekty: stříbrný chvost do červené pivoňky se stříbrným krekem, červená, oranžová, zelená, modrá pivoňka s podstřelem, stříbrná třpitka a růžová jiřina, červená, zelená, žlutá a práskající křižovatka, zlatá třpytící se vrba v modré pivoňce, kreková palma se zelenou, barevný mix s krekem, červená a zelená chryzantéma s dračími vejci a zelená práskající vrba s podstřelem a krekovým deštěm, červená a modrá, fialová se zelenou, stříbrná palma s červenou a další pyroefekty, které můžete vidět na videu.

Kompaktní sestavu tvoří 2 kusy kompaktů, uvnitř kterých jsou uloženy jednotlivé rány. Vytvořenou sestavu, položíte na pevnou podložku a zapalujte zápalnici (zápalnou šňůru) sloužící k zapálení. Během 15 až 20 vteřin po zapálení vytvořené sestavy začnou vystřelovat do výšky 30 až 50 metrů různé světelné efekty.

Bezpečnost: Sestava musí stát dostatečně stabilizovaná na pevné a nehořlavé podložce. Po zapálení odstupte do vzdálenosti alespoň 20 metrů. Vždy si pečlivě přečtěte přiložený návod k výrobku.