Domů

speciální efekty

Hořící loga a nápisy, hořící obrazce, střelba na hladinu vody, výbuchy, plynové hořáky - tzv. mochomůrky, zapálení budov, konfety a konfetové ohňostroje, nebo  pyro efekty jenž mají netradičně oživit vámi plánovanou akci můžeme zahrnout do speciálních efektů. Prostě vše co není ohňostroj.

Pokud je speciální pyro efekt součástí ohňostroje, nebo se realizuje ve stejný den na stejném místě, cena je výrazně nižší.

 

ohňostroje interiérové


Jsou určeny pro kulturní a společenské akce probíhající ve vnitřních prostorách jako např. plesy, koncerty, firemní a reklamní akce.
 Využívají se zde interiérové pyrotechnické efekty schválené pro použití v interiérech jako jsou bengálské ohně,
fontány, výstřiky a vulkány.


 Plamen u těchto výrobků se sice nazývá studený, ale ve skutečnosti zde dochází k chemické reakci hořením. Plamen a jiskry tudíž mají nějakou teplotu, která může propálit lehce zápalné látky, které budou v její těsné blízkosti, jako třeba krycí přehoz nebo koberec ze tkaniny, kde je velký podíl plastu.

 Doporučujeme předem pečlivě zvážit takový ohňostroj a nebo použít
konfety, které zakoupíte v našem e-shopu. Po dohodě můžou konfety odpálit pracovníci naší firmy.

Interiérový ohňostroj je podobný ohňostroji baroknímu, jde do menší výšky, je komornější apři použití speciálních výrobků je i o dost méně kouřivý. Pro fotogalerii navštivte sekci ohňostroje barokní, fotografie efektů jsou dosti podobné.


FOTOGrafie  SPECIÁLNÍCH EFEKTŮ

Další videa můžete zhlédnout na našem  youtube profilu, klikněte zde